Týdenník čarodějek

Vítáme Vás v redakci Týdenníku čarodějek.

Celebrity Bradavic

Ředitelka slavnou modelkou?!

Možná se kolem vás pohybují lidé, o kterých si myslíte, že jsou stejně obyčejní jako vy. Ale co když se v nich skrývá úžasná známá osobnost, na kterou se každý den zbožně díváte v televizi, která vystupuje pod pseudonymem a která je make-upem změněná k nepoznání? Pořádně se dívejte kolem sebe a možná někoho takového objevíte. Protože to není tak těžké,:náš Týdenník už jednu tajnou celebritku našel!!(ness)
ŘEDITELKA SLAVNOU MODELKOU?!

Znáte slavnou modelku Firasu Aymu? Ne? Žijete na jiné planetě nebo co? Tu přece zná každý! A nepřišel vám někdy někdo z vašeho okolí jí strašně podobný? Třeba NAŠE ŘEDITELKA MAYA SAFIRA?! Máme úžasné a usvědčující důkazy, že pod vrstvou make-upu se neskrývá nikdo jiný než naše přepracovaná velitelka. Divíte se, že má tolik práce a málo času?

Důkazem číslo jedna je slavná šifra na bázi prohození písmen. Když správně prohodíte písmenka ve jméně slavné modelky, vyjde vám právě Maya Safira!!

Důkaz číslo dvě je vizuální a podle mě po něm všichni uvěříte našemu tvrzení:

FIRASINY FOTKY:

ObrazekObrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

A OSOBNÍ TAJNÁ FOTKA ŘEDITELKY SAFIRY:

Obrazek

No nejsou si KRAPET podobné?!?!?!

Každopádně my nejsme žádné žárlivky nebo nepřejícné mrchy a MS všechnu slávu přejeme. Přijměte od nás přání velkých a šťavnatých nabídek a velkého úspěchu v MH (Magický Hollywood)!!

Své názory, přání a postřehy nebo další informace posílejte na sovu tydennik@seznam.cz, ty nejlepší a nejhezčí dopisy otiskneme!!

Své překvapené výjevy a výlevy pište do komentářů k tomuto článku.

No není to super mít v čele školy slavnou a krásnou modelku s bomba nápady?!

Poslední komentáře
01.07.2008 19:17:46: tos tam jenom nakecala nikomu to nejde videt!a co to je za pitomou zenskou?ja ji teda neznam!!!smiley${1}
15.05.2008 18:52:44: To je divný, mně normálně jdou vidět!! To ale o mnoho přijdete!! Komu to teda nepůjde, koukněte se n...
15.05.2008 13:12:29: já taky žádné fotky nevidímsmiley${1}
14.05.2008 21:45:27: Ségra já žádný fotky nevidimsmiley${1}
 
Přijímné chvíle strávené s Týdenníkem přeje redakční tým!